Hakkımda

Tarot Eğitmeni Rezzan Pişkin Kimdir ?

Sadberk Rezzan Pişkin 11 Ağustos 1971’de İstanbul Pera’da doğdu.

20 yıl boyunca kesintisiz radyo programcılığı, radyo-televizyon reklam seslendirmenliği ve editörlük yaptı. Basın ve medyanın her alanında yer aldı.

Sahibi olduğu empatiPR Basın ve Halkla İlişkiler şirketi bünyesinde birçok başarılı kurumsal kimlik, medya planlama, halkla ilişkiler ve tanıtım organizasyonuna imza attı.

Korku filmi merakı sebebiyle “Cezve Cini” adlı korku türündeki kısa filmin Sanat Yönetmenliğini yaptı. Halen, kendi yazdığı “Korkuyu Beklerken” isimli korku filmi senaryosu üzerinde çalışmakta.

Ayrıca profesyonel çalışma hayatı boyunca; sağlık, turizm ve ulaşım sektörlerinde yöneticilik yaptı. Her zaman gurur duyduğu öğretmen ve aynı zamanda terapist bir kız evlada ve “Hayatımın Güneşi” dediği bir erkek toruna sahiptir.

RUHSAL ÇALIŞMALARI

Sadberk Rezzan Pişkin, Üstad Bedri Ruhselman ve Ergün Arıkdal ekolünden gelen Cavit Utku tarafından metafizik, parapsikoloji, ölüm ötesi, reenkarnasyon, ruhsal planlar ile bağlantı kurma, obsesyon (bedensiz varlık musallatı), duyular dışı algılama, telekinezi, ruhsal medyumluk, paranormal olaylar konularında eğitildi ve bu konularda birçok deneysel çalışma yaptı. Özellikle Sadıklar Planı Tebliğleri ve Sirius Misyonu Tebliğleri üzerine çalışmalarını sürdürdü.

Birçok dergi ve web sitesinde makaleler yazdı, konferanslar verdi. Alanının ehli kişiler tarafından aldığı eğitimler ve uygulamalar ile; Tarot, Klasik Batı Astrolojisi, Rune Taşları Okuma ve Rune Bağlama (tılsım), Şamanik Şifa, Sarkaç ile Şifa, Regresyon ve Numeroloji alanlarında eğitimler aldı ve bir çoğunda Eğitmen statüsüne ulaştı. Halen Karma ve Kehanet Astrolojisi eğitimi almaya devam ediyor.

30 yıldır içinde bulunduğu Spiritüel yolda, Yaradan Aşk’ının ışığıyla kendi tekamülü dışında Bir ve Bütün’ün tekamülüne katkıda bulunabilmek adına; vicdan, akıl, dürüstlük ve bilgi ilkeleriyle yürümeye ve «Dönüş O’nadır» inancıyla, O’na layık olmaya çalışmaya devam etmektedir.

 

tarot-ogretmeni-rezzan-piskin