Tek Kart Tarot

  • Home
  • Tek Kart Tarot
tek kart tarot

Tek Kart Tarot

Tarot açılımı yaparken çekilen kart sayısı ne kadar fazlaysa; konu, durum ya da sorunuzla ilgili alacağınız yanıtlar da o kadar ayrıntılı ve doyurucu olur. Tek bir kart ile sağlıklı ve ayrıntılı sonuçlar alınabileceğini düşünmüyorum. Kullanılan her bir kartın anlamı ve kartları birbirlerine bağlayarak yapılan yorumlar her zaman daha sağlıklı ve bilgi anlamında doyurucudur. Ben şahsen Tek kart ile açılımı tasvip etmemekle birlikte, özellikle amatörce Tarot açılımı yapanların bu yolu tercih ettiğini biliyorum. Profesyonel Tarot Okuyucuları tek kart kullanmazlar.

tek kart tarot fali nedir
tarot tek kart ask iliskisi
tek kart tarot fali

Tek Kart Tarot Falı Nedir?

Tek kart tarot açılımı, sorduğunuz soruya olumlu ya da olumsuz net bir yanıt almak için bakılır. Önemli bir karar aşamasındaysanız; ikilemde kaldığınız ya da aklınızı kurcalayan konular var ise fikir vermesi açısından bu açılım tercih edilebilir ancak yukarıda da belirttiğim gibi tek bir kart ile sağlıklı bilgiler beklememekte fayda var.

Tarot Tek Kart Aşk İlişkisi

Tek kart ile kısıtlı cevap alabileceğiniz için Aşk ilişkileri konusunda bu yöntemi önermesek de tek kart tercih edenleriniz mutlaka olacaktır. Aşk ya da evlilik ilişkileri konusunda daha fazla kart sayısı içeren, doğru ve doyurucu cevaplar alabileceğiniz birçok ilişki açılım biçimi vardır. Buna rağmen Tek kart Tarot tercih ediyorsanız size birkaç soru önerim olabilir:

İlişkim yok önümüzdeki 1 ay içinde bir ilişkim olacak mı?

O kişiyle evlenebilecek miyim?

Mevcut olan ilişkim 1 sene içinde evlilik ile sonuçlanacak mı?

O kişiyle anlaşmak için neler yapmalıyım?

Bana hissettiği duygu nedir?

tek kart tarot kariyer

Tek Kart Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Cevabı evet ya da hayır olan bir soruya odaklanın ve ardından kartınızı seçin. Tarot kartlarını seçmeden önce aklınızdaki soruyu iyice netleştirin ve seçeceğiniz karta odaklandığınızdan emin olun. Bu bir enerji ve meditasyon anıdır bu yüzden zihninizi olabildiğince boşaltın ve düşüncelerden, yargılardan kurtulun.

Tek kart, tek bir sorunuza yanıt verecektir o da kısmen. Herhangi bir konuda cevabı evet ya da hayır olan bir sorunuz olabilir, ya da belirli bir durumla ilgili rehberlik almak istiyor olabilirsiniz. Sorunuza odaklanın, kartınızı seçin ve kartın anlamına bakın. Sadece yazılanlara değil, kartın üzerindeki resmin size neler çağrıştırdığına da dikkat edin.