Aslan Burcu Kadını

  • Home
  • Blog
  • Aslan Burcu Kadını
Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını

Ateş elementinin yönettiği Aslan burcu kadınının enerjisiyle kimse yarışamaz bu yüzden çevresinde her zaman hayranlık uyandırır. Bulundukları yere enerji ve olumlu duygular yaydıkları için çevrelerinde sevilen insanlardır ve onlardan etkilenmemek imkansızdır. Ormanın kralı aslan, gücü ve liderliğiyle bilinir.

Liderlik bir aslanın olmazsa olmazıdır bu yüzden iş yaşamlarında genellikle üst düzey ve üst mevkide işlerde çalışmak isterler. Emir almadığı ve otorite tanımadığı için birine bağlı ve birinin yanında çalışmak yerine kendi işini kurup çalışmayı tercih ederler, lüks yaşamı severler. Aslan burcu kadını mutlu olabilmek için mutlaka varlıklı olmak ve lüks yaşamak zorundadır.

Aslan Burcu Kadını Güzelliği

Aslan burcu kadınları; ateş elementinin de etkisiyle dikkat çekici, sıcak kanlı, heyecanlı, enerjik ve samimi karakterlerdir. Girişimcilik ve girişkenlik ruhlarında vardır. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi severler, tutkuludurlar, karşısındakine değer veren, sadık bir yapıya sahiptirler. Tüm iyi yanlarına rağmen kibir, gurur ve otorite kurma isteği Aslan burcu kadınlarının olumsuz yanıdır.

Lafa gelince herkes “Yalanı sevmem, yalan da söylemem” der ama bir Aslan kadını için bu gerçekten böyledir. Yaşamında asla yalana yer yoktur, zekasının hafife alınmasından hoşlanmadığı için yalanını yakaladığı birinin yüzüne direk dürüstçe söyler ve o kişiyi hayatından çıkarır. Sadakat ve özgürlük onların olmazsa olmazıdır, sosyalleşmeyi, eğlenmeyi, spor yapmayı ve doğayı severler.

Aslan Burcu Kadını Cinselliği

Aslan burcu kadınları maske takmaz, strateji yapmaz içinden geldiği gibi ve doğal davranırlar, karşısındakinden de aynı davranışları beklerler. Cinsellik Aslan kadınının olmazsa olmazıdır, ateş elementinin de etkisiyle cinsellik sırasında çok ateşlidir ama buna rağmen aşık olmadığı biriyle cinsellik yaşamak istemez. İlgiye ve sevgiye asla doymaz, ilgi hep onun üzerinde olsun ister. Aslan kadını burçlar arasında en kıskanç olanıdır ve hataları kolay kolay affetmez çünkü hata yapmak ona göre zayıflıktır. Güvenini sarsan birine bir daha güvenemez.

Aslan burcu kadınları, birini sevebilmesi kolay değildir, çok kriteri vardır ama sevdiği kişiye müthiş bir sadakat duyarlar. Aslan kadının bir erkeği sevebilmesi için; aşırı sevgi ve ilgi görmesi gerekir. Güce çok önem verdikleri için her anlamda güçlü, kararlı, dürüst, kibar, bakımlı, şefkatli, açık ve net olan erkeklerle beraber olmak isterler. Bir Aslan kadınını hayatınızın merkezine koyup ona sürekli hayranlığınızı dile getirirseniz bir ömür sizinle beraber olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir